פינוי פסולת בניין באמצעות מכולה לפינוי פסולת

כל אדם או קבלן שבונה בית חדש או משפץ בית קיים, חייב לדאוג גם לפינוי הפסולת. פינוי פסולת בניין היא דבר הכרחי אחרת היא יכולה לגרום ללא מעט נזקים סביבתיים ובריאותיים. מסיבה זו, בעידן הנוכחי רבים זקוקים לשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק להם מכולה לפינוי פסולת בניין.

יש לזכור כי תהליכי בנייה ושיפוצים עלולים ליצור כמויות עצומות של פסולת בניין, לכן חשוב להתייחס לנושא בצורה המקצועית והמקיפה ביותר.

פינוי פסולת בניין – מה החוק אומר?

חשוב לציין כי החוק קובע באופן מפורשות כי יש צורך לדאוג לפינוי של פסולת בניין.

לכן ישנו צורך להציג אישור התקשרות עם מטמנה מאושרת, לצורך השגת טופס 4, במטרה להוכיח את פינוי הפסולת כחוק.

אם בעבר היה ניתן לפנות פסולת בניין לכל שטח פתוח ברחבי הארץ, הרי שהיום ברור לכולם כי הפסולת מטנפת ומזהמת את הסביבה ומהווה מפגע תברואתי, כתוצאה מחלחול לאורך שנים של חומרים רעילים לתוך הקרקע.

פינוי פסולת בניין באמצעות מכולה לפינוי פסולת

החשיבות של מכולה לפינוי פסולת בניין

לא רבים מודעים לכך, אך רבים מהחומרים המוגדרים בתור פסולת בניין, הינם חומרים הניתנים למחזור.

לכן באמצעות שימוש במכולה לפינוי פסולת בניין, ניתן למחזר אותם ולבצע בהם שימוש חוזר, במקום לזרוק אותם בשטח ולגרום לפגיעה אנושה באיכות הסביבה.

מעבר לעובדה כי מדובר על עבירה על החוק, יש לזכור כי חלק גדול מהחומרים נחשבים לרעילים, דבר שעלול לגרום לזיהום המים והאוויר.

לכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית המתמחה בתחום של פינוי פסולת בניין, על מנת להבטיח לעצמכם פינוי יעיל ומקיף של כל הפסולת הנוצרת במהלך תהליכי הבנייה והשיפוץ.

חברה מסוג זה תדאג לפינוי הפסולת לאתר מורשה, העומד בכל התקנים והדרישות של המשרד להגנת הסביבה. אתרים אלו מרוחקים ממי תהום ולכן הם מצמצמים משמעותית את הפגיעה בסביבה.

מכולה לפינוי פסולת בניין – נקודות חשובות שכדאי להכיר

חברות הבנייה וקבלני השיפוצים זקוקים לשירותי פינוי פסולת. אך החוכמה היא לבחור לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בתחום ומספקת פתרונות מתקדמים, העומדים בכל הדרישות והתקנות הרלוונטיים.

חברה מסוג זה תוכל לספק לכם שירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין ושירותי פינוי פסולת, בהתאם לצרכים שלכם.

יש לזכור כי חברה ברמה גבוהה תחזיק ברשותה דגמים שונים של מכולות, לכן יש צורך להתאים את גודל וסוג המכולה המתאימה ביותר עבורכם.

יש להתחשב בכמות הפסולת, מאחר וניתן לבחור בין מכולות בנפח של 8, 14, 20 ואפילו 32 קוב – ובהתאם לכך כמובן יהיה גם מחיר מכולה לפינוי פסולת.

יש לקחת בחשבון את מיקום העבודה, מאחר ובמקומות צפופים לא תוכלו למקם מכולה גדולה מידי. כמו כן, יש לקחת בחשבון כיצד תפנו את הפסולת לתוך המכולה, מאחר ובאתרי בנייה ושיפוצים ניתן להיעזר בשרוול ייעודי, שיסייע במשימה.

אנו בחברת אסי מכולות נשמח לספק לכם מכולה לפינוי פסולת בניין. אנו מספקים שירותי פינוי פסולת בשיטה ייחודית, הנחשבת לידידותית לסביבה.

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של 40 שנה בתחום ונשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי 24/7. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

לעוד מידע מקצועי בנושא מכולות, לחצו כאן

תוכן עניינים

מאמרים נוספים