סוגי מכולות שונות שמתאימות לעבודות שונות

כשאתם עוסקים בשיפוצים אן בבנייה יש לכם הרבה מוקדים לחלוש עליהם. המשימה של פינוי הפסולת שנוצרת במהלך העבודה היא רק אחת מהם. 

כל אתר בנייה מייצר כמויות גדולות של פסולת בעקבות פעילויות בשטח כמו חפירה, הריסה ושאר העבודות בשיפוץ. באמצעות שימוש במכולות ייעודיות המיועדות לפינוי פסולת בניין אתם למעשה נהנים מראש שקט כאשר כל הפסולת נאגרת בבטחה ובצורה חוקית במקום המתאים.

אצלנו תוכלו למצוא מכולות בכל גודל שתרצו עם הבטחה לטיפול מקצועי ובטוח בכל מה שתעבירו למכולה.

סוגי מכולות שונות שמתאימות לעבודות שונות

מהן מכולות לסילוק פסולת בניין?

מכולות לפינוי פסולת הן מכולות שאנחנו פוגשים בעיקר באתרי בנייה. הם מיועדים לפינוי חומרי פסולת בניין. מכלים אלו עשויים מחומרים עמידים ומגיעים בגדלים שונים כדי להתאים לצרכים הספציפיים של כל פרויקט בנייה. הם אידיאליים לכל סוגי הפסולת, החל מפסולת עץ ומתכת ועד פסולת מסוכנת כגון אסבסט.

השירות שלנו – השקט שלכם

אצלנו תוכלו לקבל שירות מושלם של צוות מקצועי ומיומן העוסק בתחום מעל 40 שנה. המטרה שלנו היא פינוי יעיל של הפסולת באמצעות מכולות איכותיות המיועדות לכך. הפסולת תיאסף ותועבר למחזור מתוך אידיאל של שמירה על איכות הסביבה.

מכולה במידה המתאימה לכם

אצלנו תוכלו לקבל מכולה שתתאים לסדר הגודל של הפרויקט שלכם. מכולות יציבות וגדולות שמסוגלות להכיל כמויות גדולות של פסולת, מה שמפחית את הצורך בנסיעות תכופות לריקון ואיסוף פסולת. מתאים במיוחד לפרויקטים גדולים של בנייה המייצרים כמויות משמעותיות של פסולת. כך גם תוכלו למצוא מכולות קטנות יותר לאתרי שיפוץ קטנים בהם אין הרבה פסולת שמצטברת במהלך העבודה.

בטיחות באתר הבנייה

המכולות שלנו תורמות רבות לבטיחות בשטח כאשר כך אזור העבודה נשמר נקי מכל חלקי הפסולת שעשויים לסכן מאוד את העובדים במקום כמו גם עוברי אורח כשמדובר בשטח בנייה שאינו סגור.

המכולות שלנו מבטיחות אזור עבודה נעים וידידותי ללא מכשולים מיותרים.

אנחנו ממחזרים את הפסולת שלכם

העבודה שלנו לא מסתיימת בכך שאנחנו מסלקים את הפסולת שלכם מאתרי הבנייה. לאחר הפינוי אנחנו ממיינים את כל מה שהצבר במכולה ושולחים את כל החומרים למחזור. כך למעשה אנחנו גם מפחיתים את כמויות האשפה שמשפיע על זיהום האוויר וכך גם תורמים לייצור.

שומרים על החוק

ברוב המקרים המכולה נדרשת על פי חוק. כידוע אין להותיר פסולת בנייה על יד פחי אשפה או בתוכם. חובה לפנות את הפסולת לאתרים הייעודיים וזה ע"י בעל היתר הבנייה.

בפרויקטים של בנייה שם מיוצרים חומרי פסולת מכל הסוגים כמו מתכות, בטון, גבס וכן חומרים מסוכנים כגון אסבסט נדרשים להשתמש במכולות מיוחדות לסילוק פסולת. על ידי שימוש נכון במכולות מתאימות, חברות הבנייה נמנעות מקנסות משפטיים כשהן עומדות בתקנות איכות הסביבה.

זקוקים לשירות של מכולות לפינוי פסולת? הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו! 

אסי מכולות. כדי שתוכלו להיות רגועים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים