איך מתבצע פינוי פסולת בניין בצורה בטוחה?

כל מי שעוסק בבנייה של מבנה חדש, או לחילופין, בשיפוץ של דירה, בית או עסק, חייב לדאוג מראש לשירותי פינוי פסולת בניין.

חשוב לדעת כי החוק בארץ קובע כי יש לפנות את פסולת הבניין בצורה מקצועית ואחראית למטמנה ייעודית, תוך כדי הקפדה על מחזור כל סוגי הפסולת הניתנים למחזור.

אם בעבר היה ניתן לזרוק את פסולת הבניין בצידי הדרך, הרי שהיום מדובר על עבירה על החוק.

לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום של פינוי פסולת בניין, במטרה להבטיח לעצמכם פינוי פסולת מקצועי ואיכותי, בהתאם לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים.

יש צורך לאסוף את הפסולת באמצעות מכולות ייעודיות, המותאמות לפסולת בניין.

ברוב המקרים נעשה שימוש בשרוולים ייעודיים לפינוי פסולת מהקומות הגבוהות, או לחילופין, משתמשים בעגלות משא להעברת הפסולת לתוך המכולה.

איך מתבצע פינוי פסולת בניין בצורה בטוחה?

מה חשוב לדעת לגבי פינוי פסולת בניין?

חשוב להבין את החשיבות האקולוגית של פינוי פסולת בניין, מאחר ולאחרונה ישנה מגמה ברורה של תודעה ציבורית בתחום השמירה על כדור הארץ.

לכן אין זה מפתיע כי ישנה דרישה חוקית לפנות את פסולת הבניין באופן מקצועי ואיכותי ולהימנע מלזרוק את הפסולת בצידי הדרך או לחילופין, בשמורות טבע.

תהליך פינוי הפסולת כולל את השלב הראשוני של מיון הפסולת, על מנת למיין את הפסולת בהתאם לחומרים השונים המרכיבים אותה.

חשוב לעבוד עם חברה המקפידה למחזר את הפסולת שלה, דבר שניתן לביצוע רק לאחר שלב המיון לפי מתכות, זכוכית, עץ, גבס וכדומה.

בשלב הבא נעשית הפרדה בין החומרים השונים לצורך שליחתם למפעל המחזור הייעודי. לאחר מכן, ניתן להתחיל בשלב הגריסה או הדחיסה של הפסולת, במטרה לצמצם למינימום ההכרחי את הנפח שלה, לפני העברתה למשאיות השינוע.

בשלב האחרון יש צורך לשנע את הפסולת למפעלי המחזור, על מנת לבצע שימוש חוזר בחומרי הגלם השונים.

פינוי פסולת בניין – כיצד לעשות זאת בצורה היעילה והבטיחותית ביותר?

הדרך היעילה ביותר לפנות פסולת בניין היא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום.

רק חברה מסוג זה, המחזיקה בשנים של וותק וניסיון, תוכל לסייע לכם לבחור את המכולה המתאימה ביותר לצרכי הפסולת שלכם וכמובן לספק שירותי פינוי פסולת מהירים, יעילים ובטיחותיים במיוחד.

החברה תדאג עבורכם לכל שלבי פינוי הפסולת ותספק לכם שקט נפשי.

אנו באסי מכולות נשמח לספק לכם שירותי פינוי פסולת בניין בצורה הבטוחה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 40 שנה בתחום ונשמח לספק לכם יחס אישי ומקצועי, לצד הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אצלנו תקבלו שירותי פינוי פסולת בצורה הנקייה והמהירה ביותר, תוך כדי הקפדה על כלים מתקדמים ושיטות עבודה חדשניות. אנו מקפידים לשמור על איכות הסביבה ולמחזר את פסולת הבניין, מאחר ואנו עובדים לפי התקנים המחמירים ביותר. למידע נוסף, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים