איך להשכיר מכולה שתתאים לעבודת השיפוץ שלכם?

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, המעוניינים לשפץ את הבית שלהם. אין ספק כי תקופת הקיץ מהווה תקופה נפלאה עבור כל מי שמעוניין לשפץ את הבית, מאחר ואין שום חשש לגשמים חזקים ורוחות, דבר שמקל על מלאכת השיפוץ ומונע עיכובים מיותרים.

אך חשוב לדעת כי המשרד להגנת הסביבה קובע חוקים מדויקים לגבי השמירה על איכות הסביבה בזמן השיפוץ, דבר שמונע את היכולת לזרוק את פסולת הבניין בפח הרגיל או בחיק הטבע.

בעבר היה נהוג לזרוק את הפסולות מחוץ ליישוב, דבר שגרם לזיהום ולנזק למערכת האקולוגית. לכן היום ישנה הקפדה יתרה על העניין ואכיפה באמצעות קנסות גבוהים ותביעות.

כתוצאה מכך, כל מי שמעוניין לשפץ את הבית חייב לשכור מכולה שתתאים לאופי ולכמות הפסולת שלו.

איך להשכיר מכולה שתתאים לעבודת השיפוץ שלכם?

כל מה שחשוב לדעת לגבי השכרת מכולה שתתאים לעבודת השיפוץ שלכם

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות, המספקות שירותי מכולות ופינוי פסולת. אך החוכמה היא כמובן לעבוד אך ורק עם החברות המובילות ביותר בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שירות אמין, מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך.

רק חברה מסוג זה תוכל לסייע ולייעץ לכם לגבי סוג המכולה המתאים לכם, הן מבחינת הגודל והנפח הנדרש עבורכם והן מבחינת סוג הפסולת. כדאי לדעת כי קיימות בשוק מכולות ייעודיות לצורך פסולת המורכבת מגבס, עץ, מתכת וכדומה, לכן חשוב להתאים את המכולה הנחוצה עבורכם.

הכול תלוי באופי השיפוץ המתוכנן וכמובן בכמות הפסולת המדוברת. כאשר מדובר על פסולת רכה, ניתן להזמין מכולה הדוחסת את הפסולת ומאפשרת לפנות מקום נוסף.

הדבר נחשב לחסכוני ביותר, מאחר ותוכלו לחסוך בכמות המכולות הנחוצות לכם.

השכרת מכולה לעבודת שיפוץ – נושאים שכדאי לקחת בחשבון

החוק בארץ מחייב פינוי פסולת מקצועי, מאחר ויש צורך להטמין את הפסולת במטמנה מאושרת.

זוהי הדרך היחידה לשמור על איכות הסביבה ולמנוע מחומרים רעילים לזהם את הקרקע ולחלחל למי התהום. הדבר חיוני על מנת להגן על החי והצומח ולמנוע אסון אקולוגי.

כמו כן, בחלק גדול מהמקרים ניתן למחזר את פסולת הבניין, מאחר וניתן לבצע שימוש חוזר בזכוכית, מתכת וגבס.

לכן חשוב להיעזר בשירותיה של חברה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח את השמירה על איכות הסביבה ועל כל התקנות הרלוונטיות.

חברה מסוג זה תוכל לייעץ לכם לגבי סוג המכולה המתאים ביותר עבורכם.

כדאי לוודא כי מדובר על מכולה חזקה וקשיחה, שתוכל להתמודד עם פסולת הבניין שלכם. כמו כן, מומלץ לבחור במכולה הניתנת לשינוע קל ומהיר, במטרה להקל ולזרז את תהליך פינוי הפסולת.

אנו בחברת אסי מכולות נשמח לספק לכם שירותי פינוי פסולת ולהשכיר לכם מכולה שתתאים לעבודת השיפוץ שלכם. אנו זמינים לכל שאלה 24/7 ונשמח לספק לכם שירות אמין, מקצועי ומהיר. צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים