איך תדעו מתי עליכם להזמין מכולה לפסולת בניין?

כל מי שמשפץ את הבית, מבצע עבודות שיפוץ בבניין מגורים או נמצא בעיצומו של פרויקט בניה חייב לדאוג מראש לפינוי פסולת בניין.

החוק מחייב היום פינוי פסולת מקצועי ואמין, מאחר והמטרה היא להטמין את הפסולת במטמנה מאושרת, במטרה לשמור על איכות הסביבה.

בעבר היה ניתן לזרוק את הפסולת בכל מקום פתוח, אך היום החוק מחייב שימוש במטמנות מאושרות, במטרה למנוע זליגה של החומרים השונים לתוך הקרקע.

חלק מהחומרים עלולים להיות רעילים ולזהם את הסביבה, לכן החוק נועד להגן על בעלי החיים, הצמחים וכמובן מי התהום.

איך תדעו מתי עליכם להזמין מכולה לפסולת בניין?

מתי עליכם להזמין מכולה לפסולת בניין – כדאי לדעת

חשוב להבין כי כל סוג של פרויקט בנייה וכל עבודות השיפוץ גורמים להיווצרות כמויות עצומות של פסולת בניין. מדובר על חלקי בטון, טיח, מעקות, זכוכיות וחלקי פסולת אחרים, שלא ניתן להשליך לתוך הפח השכונתי.

לכן במקרים מסוג זה חשוב לדאוג מראש למכולה מתאימה עבור הפסולת שתיווצר בתהליך, כולל פינוי המכולה למטמנה מאושרת.

יש לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, כי זו הדרך היחידה לוודא כי בחרתם במכולה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

כמו כן, ניתן למצוא מכולות המיועדות לזכוכית, פלסטיק, גבס, עץ וכדומה. חלק מהמכולות מיועדות לפסולת רכה יותר, הניתנת לדחיסה.

מכולות אלו מאפשרות לדחוס את הפסולת ובכך לפנות מקום נוסף לפסולת חדשה, דבר שנחשב לחסכוני יותר.

לכן כדאי להתייעץ עם נציגי החברה, במטרה לאתר את סוג המכולה המתאים ביותר לצרכים שלכם לתקציב העומד לרשותכם.

מכולה לפסולת בניין – נקודות חשובות שכדאי להכיר

מכולה לפסולת בניין חייבת להיות קשיחה וחזקה, על מנת להתמודד עם הפסולת המאסיבית. כמו כן, יש לוודא כי המכולה ניתנת לשינוע בצורה קלה ככל הניתן, דבר שיקל על כל התהליך של פינוי הפסולת.

ברוב המקרים המכולה תתחבר למשאית ייעודית, שתגיע אחת לתקופה מוגדרת מראש לצורך פינוי הפסולת לאתר הטמנה מורשה. חשוב כמובן לחשב מראש את כמות הפסולת שתיווצר במהלך התהליך, דבר שניתן לעשות בקלות באמצעות חברה מנוסה ומקצועית, שמתמחה בתחום.

לא תמיד יש צורך לשלם ביוקר על מכולה גדולה מידי ולא תמיד יש את השטח המתאים לצורך הצבת מכולה ענקית, במיוחד כאשר מדובר על סביבה עירונית יש לבחון את מידת המכולה המתאימה לשטח בו היא מיועדת להיות מוצבת. לכן חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע, במטרה להימנע מכשלים ועיכובים בהמשך הדרך.

אנו בחברת אסי מכולות נשמח לספק לכם שירותי פינוי פסולת בניין והשכרת מכולות ברמה הגבוהה ביותר. אנו זמינים עבורכם 24/7 ומתחייבים לשירות מהיר, יעיל ומקצועי.

נשמח לפנות את פסולת הבניין שלכם בצורה נקייה ויעילה, תוך כדי שימוש בשיטות עבודה מתקדמות ובציוד משוכלל. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 40 שנה בתחום, לכן נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוג המכולה המתאימה ביותר עבורכם. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים