משפצים? הנה 10 טיפים שאתם חייבים להכיר

אחת לתקופה יש צורך לשפץ את הבית, מאחר ומדובר על דרך נוחה ויעילה לרענן מעט את האווירה, לבצע התאמות לצרכים החדשים שלכם וכמובן להבטיח לעצמכם בית אסתטי ומעוצב יותר.

חלק בוחרים לעשות שיפוץ קוסמטי, הכולל בעיקר ריצוף מחדש, החלפת המטבח או חדר הרחצה, בעוד שאחרים מעוניינים לחדש את מערכת האינסטלציה והחשמל.

בכל מקרה, חשוב לתת את הדעת לכל הניואנסים השונים, על מנת להבטיח לעצמכם את השיפוץ היעיל והמשתלם ביותר.

משפצים? הנה 10 טיפים שאתם חייבים להכיר

10 טיפים שחייבים להכיר לקראת שיפוץ הבית

  1. אל תמהרו לבחור בקבלן שיפוצים, מאחר וישנה משמעות ניכרת לוותק ולניסיון של הקבלן שתבחרו. מומלץ לבחור בקבלן מנוסה ומיומן, שמכיר היטב את התחום ויודע בדיוק כיצד לבצע את העבודה בצורה המהירה, המדויקת והיעילה ביותר. כדאי לוודא כי הקבלן רשום בפנקס הקבלנים ומחזיק בביקורות וחוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים.
  2. מומלץ לבדוק עבודות קודמות של הקבלן וכמובן להקפיד על תיאום ציפיות. חשוב לבקש הצעת מחיר מדויקת ומפורטת, הכוללת לוחות זמנים, כמויות ומחיר מדויק לכל שלב בתוכנית העבודה.
  3. חשוב לדעת כי לא ניתן לזרוק את פסולת הבניין בפח הרגיל, או לחילופין, להשאיר אותה בכניסה ליישוב. יש צורך לוודא כי הקבלן מזמין מכולה ייעודית לאיסוף ופינוי הפסולת, מאחר וקבלן שאינו מקפיד על כך עובר על החוק. המשרד להגנת הסביבה מקפיד על העניין וכדאי להימנע מתביעות מיותרות ומתשלום של קנסות גבוהים, כתוצאה מאי פינוי הפסולת שלכם. לכן חשוב לוודא מול הקבלן כי הוא מטפל בנושא ואף לבדוק את החברה שאחראית על התהליך, על מנת לוודא התנהלות תקנית, מקצועית ויעילה.
  4. מומלץ להגיע לתהליך השיפוץ מוכנים, באמצעות תכנון השיפוץ מראש והבנה של הצרכים שלכם. אל תתנו לקבלן השיפוצים לשכנע אתכם לבצע עבודות שאינן נדרשות עבורכם ושימו לב למגבלות התקציב שהגדרתם לעצמכם.
  5. שימו לב שקבלן השיפוצים מחזיק בפוליסת ביטוח עדכנית ומקיפה, המכסה אחריות מקצועיות וצג ג.
  6. כדאי לדעת כי מקובל לשלם לקבלן השיפוצים בהתאם להתקדמות העבודה. אין שום צורך לשלם מראש, מאחר וקבלן שיפוצים מקצועי לא אמור לסבול מבעיות בתזרים המזומנים.
  7. כדאי לזכור כי הניסיון להוזיל עלויות עלול לעלות לכם ביוקר בהמשך הדרך, לכן מומלץ לא לחסוך על חומרים איכותיים, עבודה מקצועית או מכולת אשפה המגיעה מחברה מקצועית ואמינה.
  8. כדאי לוודא כי החוזה שלכם מול קבלן השיפוצים מכיל את כל הניואנסים הקטנים הנוגעים לפינוי הפסולת ולניקיון היומי של חדר המדרגות והסביבה. 
  9. יש לוודא מראש כי הקבלן אחראי על כל החומרים.
  10. כדאי לדעת כי מחיר השיפוץ בחורף יהיה לרוב יותר זול מאשר בקיץ.


אנו בחברת אסי מכולות נשמח לספק לכם שירותי פינוי פסולת בניין. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של 40 שנה בתחום ומקפידים על עבודה מקצועית ובטיחותית. צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים