מהם המדדים לציון איכות השירות והיעילות של חברות השכרת מכולות?

כולנו מכירים את המכולות הניצבות באזורים שם מתבצעות עבודות בנייה.

החוק מחייב להשליך את פסולת הבנייה אך ורק במקומות המיועדים לכך והדרך להעביר את אותה הפסולת היא בדרך כלל באמצעות מכולות המיועדות לכך.

האמת היא שבשנים האחרונות אנחנו מוצאים את המכולות גם באזורים אחרים כמו מפעלים, מסעדות ועוד שם המכולה למעשה מייעלת את תהליכי העבודה כאשר המכולה אוגרת את כל הפסולת בצורה נוחה והפינוי נעשה בלי תלות בשירות של הרשות העירונית.

כך או כך, תמיד חשוב לבחור את המכולה המתאימה בהתאם לסוג הפסולת, הכמות המשוערת והמיקום שם אתם רוצים להציב את המכולה.

איכות ושירות – על זה לא מוותרים!

בכל מה שקשור להזמנת שירות של מכולות, אף פעם אי אפשר לוותר על איכות השירות ועל המקצועיות של החברה. כשאתם צריכים מכולה אתם צריכים אותה בזמן המיועד.

אם אתם מתחילים תהליכים של בנייה או שיפוצים, לא תוכלו להתקדם כלל ברגע שיהיו לכם פסולת בנייה בכמות שכבר אין לכם מקום באתר הבנייה לאחסן אותה. כך גם בכל פסולת.

המכולה הכרחית למען תפקוד נאות במקום. רק חברה שמציעה שירות מקצועי, היא חברה שראויה לאמון שלכם.

מהם המדדים לציון איכות השירות והיעילות של חברות השכרת מכולות?

איך בודקים איכות ושירות?

אז איך למעשה תדעו לאתר את החברה שאכן תספק לכם את המענה? איך תדעו אל מי לפנות ואל מי לגשת לשם כך?

כאן עליכם לשים לב למספר נתונים שהם אלו שיעניקו לכם את האינדיקציה כי אכן הגעתם אל הכתובת הנכונה.

  • עמידה בזמנים – כפי שכבר ציינו, העמידה בזמנים הינה הכרחית למען תפקוד תקין באתר הבנייה. אתם צריכים לוודא כי פניתם אל חברה שיש לה מלאי מספק והיא מסוגלת להעניק לכם את המענה המושלם ואת המכולה הדרושה לכם בדיוק בעיתוי שאתם זקוקים לה.
  • מכולות תקניות – לא כל מכולה נחשבת ראויה לשימוש למטרות אגירת פסולת. חובה לוודא כי החברה אליה אתם פונים עושה שימוש אך ורק במכולות תקניות שמתאימות למטרה וכי יש להם את תווי התקן הנדרשים על פי חוק.
  • פינוי המכולה – חלק בלתי נפרד מהשירות ברוב המקרים זה הפינוי של המכולה. מדובר בשירות שאצור להיות מסונכרן עם הצרכים שלכם, בזמנים המדויקים בהם אתם אכן צריכים את השירות של פינוי המכולה. רק חברה אמינה ואחראית אכן תעמוד לשירותכם בדיוק בשמנים הנדרשים כדי להבטיח לכם עבודה יעילה, פינוי בזמן ואזור עבודה מתוחזק כמו שצריך.
  • טיפול בפסולת – לכל חברה ישנה את השיטות שלה לטיפול בפסולת. כדאי תמיד לבדוק כי פניתם אל חברה שאכן מציעה מענה איכותי בכל מה שקשור לטיפול בפסולת מה שיבטיח לכם שמירה על איכות הסביבה והגנה על ביטחונכם וביטחון הסובבים אתכם באזור בו מתבצעת העבודה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים